Vše o nákupu Soviček

Že ještě nemáš svoji sovičku? Tak na co ještě čekáš? Od koho jiného koupit sovičku než od Sovíčkové! A co když Ti k té sovičce dá Sovíčková ještě sovičku navíc jako dárek zdarma a zabalí Ti ji do originálního sovičkového obalu, ze kterého ji nebudeš chtít ani vytáhnout! A na balíček Ti nalepíme tolik soviček, že se Ti o nich bude zdát ještě příští týden. To je sovičkový úlet, co? Honem si nějakou kup než Ti všechny uletí.

DOPRAVA

Dopravu budeš muset nechat na České poště. Cena dopravy je 65 Kč, pokud pošleš peníze dopředu na účet. Pokud chceš dát peníze pošťákovi, tak Tě doprava s dobírkou bude stát 110 Kč. A pokud chceš mít dopravu zadarmo, tak přikup ještě nějakou tu sovičku navíc, ať máš objednávku alespoň za 1000 Kč, zaplať ji převodem a dopravu budeš mít zdarma.

PLATBA

Nejlepší je platit převodem na účet, nemusíš zbytečně platit za dobírku. Takže vyber si svoji sovičku a zaplať ji převodem na účet číslo:

2501159676/2010

Jako variabilní symbol uveď číslo objednávky a je hotovo. Sovičku budeš mít doma do dvou až pěti dnů od připsání částky na účet (je Ti jasné, že ta doba záleží hlavně na České poště).